Se izdava ekskluziven Deloven Prostor 120m2 vo Debar Maalo

ЦЕНА: 700 €

Se izdava ekskluziven Deloven Prostor 120m2 vo Debar Maalo


Se izdava dukan vo Debar Maalo na ul. Andon Dukov br.10 so povrsina od 120m2(60+60m2)pogoden za sekakva namena(prodavnici,prestavnistva,ordinacii,kancelarii,skoli za stranski jazici i dr.).Cenata e 700 Evra.Sloboden e od 1 Juni 2018 god. Informacii na tel.070 804 613Град:
Македонија
Објавен на:
04.11.2020

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 120 m2
Под:
 Ламинат

Контакт

Град:
Македонија
Објавен на:
07.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка