Se bara majstor knigopovrzuvac

ЦЕНА: 1 мкд

Se bara majstor knigopovrzuvac


Pecatnicata Propoint Dooel ima potreba od majstor knigopovrzuvac za rabota na mashini za dorabotka vo ofset pecatnica. (rabotno iskustvo ke se smeta kako prednost)
Plata po dogovor Informacii na e-mail: aleksandar@propoint.com.mk

Град:
Skopje
Телефон:
3092 675
Објавен на:
17.06.2019

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Natasa Milevska
Град:
Skopje
Телефон:
3092 675
Објавен на:
06.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка