Se Prodava Inventar

ЦЕНА: 3800 мкд

Se Prodava Inventar


Se prodava inventar za restorani i kafici,masi razlicni,stolici+navlaki,aparat za kafe so 3 rucki komplet puma i aparat za melenje na kafe,muzicki sistem 2 zvusnici+pojacal+mixet+mikrofon,frizideri duboki,stalazi razlicni.rnMasi nad 30+rnstolici nad 100+Име:
Град:
tetovo
Телефон:
070530024
Објавен на:
03.01.2021

ЦЕНА: 3800 мкд

Карактеристики:

Град:
 Тетово

Контакт

Име:
raman
Град:
tetovo
Телефон:
070530024
Објавен на:
03.01.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка