STANOVI VO GORCE PETROV - NOVOGRADBA

ЦЕНА: 950 мкд

STANOVI VO GORCE PETROV - NOVOGRADBA


Prodavam stanovi vo Gorce petrov - novogradba,kaj stadionot vo mala zgrada P+3+POrnRok na vseluvanje 30.10.2021 godina.rnrn- stan od 30m2 so edna spalna - PRrn- stan od 30m2 so edna spalna - KAT 1,2rn- stan od 32m2 so edna spalna - KAT 1,2rnИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 38 38 09
Објавен на:
02.03.2021

ЦЕНА: 950 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 30 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 1 кат
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Љупчо
Град:
Skopje
Телефон:
070 38 38 09
Објавен на:
02.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка