SE prodava plac 550m2 vo RADISHANI

ЦЕНА: 40 €

SE prodava plac 550m2 vo RADISHANI


Placot se naogja na 100 metri od servis Zajo,kaj dom za stari Zana.Град:
Skopje
Телефон:
078-673-630
Објавен на:
25.03.2018

ЦЕНА: 40 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 / m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Струја
check Вода
check Маркица за градба

Контакт

Име:
Biljana Bojcevska
Град:
Skopje
Телефон:
078-673-630
Објавен на:
25.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка