SE PRODAVA PLAC VO S.KUCKOVO

ЦЕНА: 17 €

SE PRODAVA PLAC VO S.KUCKOVO


SE PRODAVA PLAC VO S.KUCKOVO SO POVRSINA OD 840 m2 SO PAT I STRUJA
BROJ ZA KONTAKT:076-618-475 JOVANГрад:
Skopje
Телефон:
076618475
Објавен на:
22.05.2018

ЦЕНА: 17 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 840 m2

Дополнително:

check Чиста документација
check Струја

Контакт

Име:
Jovan Trajkovski
Град:
Skopje
Телефон:
076618475
Објавен на:
22.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка