SE PRODAVA DUKAN 27M2

ЦЕНА: По договор

SE PRODAVA DUKAN 27M2


Se prodava dukan 27m2 na ulica 50djvizija broj 36/3Град:
Skopje
Телефон:
070 320 925
Објавен на:
05.08.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 27 m2
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Miho Petrovski
Град:
Skopje
Телефон:
070 320 925
Објавен на:
05.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка