Restoran Boss Tetovo ima potreba od personal

ЦЕНА: 700 €

Restoran Boss Tetovo ima potreba od personal


Poradi zgolemen broj na rabota imame potreba od Kelner/ka,sanker/ka i kuvar/ka (so iskustvo) Ako ste zainteresirani ispratetego vaseto CV na bossrestorant@gmail.com ili iskontaktirajtene ne na 072/516-224Град:
Tetovo
Телефон:
072516224
Објавен на:
27.03.2019

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Naser Havzija
Град:
Tetovo
Телефон:
072516224
Објавен на:
27.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка