Prodavam Hotel vo Kozle

ЦЕНА: 260000 €

Prodavam Hotel vo Kozle


Se prodava Citi Boutique Hotel vo Kozle so cist imoten list
Hotelot se sostoi od 6 Apartmani od po 25m2 kompletno opremeni
so po 2 lezaja (2 apartmani se so Bracen lezaj)i po 2 pomosni lezai , odnosno fotelji na spustanje , recepcija so opremena kujna so profesionalni aparati za espreso , nescafe, filter caffe i bokal za caj, casi, solji, rezervna postelnina, masina za perenje i susenje ves opremen prostor za pojadok i dr.Објавен на:
09.04.2018

ЦЕНА: 260000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 205 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Објавен на:
09.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка