Prodavam Scenic

ЦЕНА: 2750 €

Prodavam Scenic


Prodavam Reno Scenic 1.9dci 04 vo odlicna sostojba so ful oprema alu bandazi novi gumiГрад:
Skopje
Телефон:
070-27 95 98
Објавен на:
30.10.2018

ЦЕНА: 2750 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Renault Scenic
Година на производство:
 2004
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 140000 km
Гориво:
 Дизел
Коњски сили:
 110 кс
Врати:
 4-5 врати
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Blagoj Debnikov
Град:
Skopje
Телефон:
070-27 95 98
Објавен на:
30.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка