PlayStation 2

ЦЕНА: 50 €

PlayStation 2


Prodavam PlayStation 2 cipuvan so 2 konzoli i mnogu igriГрад:
Skopje
Телефон:
078-455-496
Објавен на:
26.12.2018

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dusko Najdovski
Град:
Skopje
Телефон:
078-455-496
Објавен на:
26.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка