Peugeot Boxer 2.8 HDI 2004

ЦЕНА: 3600 €

Peugeot Boxer 2.8 HDI 2004


se prodava dobro zacuvan Peugeot boxer 2.8 hdi ne e uvezeno
2004 god.so 272200 km pominati,+ euro kuka
za poveke info javetese i moze da se vidi na sekoe vremeГрад:
skopje
Телефон:
075-478-836
Објавен на:
15.02.2020

ЦЕНА: 3600 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Peugeot Boxer
Година на производство:
 2004
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 270000 km
Гориво:
 Дизел
Коњски сили:
 / кс

Дополнително:

check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Серво волан
check Централно заклучување

Контакт

Име:
bijamin alili
Град:
skopje
Телефон:
075-478-836
Објавен на:
15.02.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка