PRODAZBA NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI 2019

ЦЕНА: 1990 мкд

PRODAZBA NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI 2019


PRODAZBA NA NAJNOVI 2016 GOD. MODELI NA MESO BOJA BUBICI ZA PREPISUVNJE NA ISPITI KOI SE POMALI I SO KRISTALNO CIST ZVUK ZA RAZLIKA OD DOSEGASNITE MODELI KOI SE PRODAVAA. CENATA ZA KUPUVANJE E 1990 den.
Bubicite doagaat vo komplet so 2 gratis Sony baterii i kabel-predavatel I odgovaraat na site vidovi mobilni bez razlika dali se ANDROID ili IOS (IPHONE) ili Windows operativen sistem.

Bubicite se fabricki izraboteni i site se testirani pred prodazba!

ZA RAZLIKA OD DRUGITE MESO BOJA BUBICI KOI SE PRODAVAAT NA PAZAROT I SE SO CRNO KAPACE I LESNO MOZE DA SE PRIMETAT I OD DALEKU, OVIE BUBICI SE ISTI KAKO BOJATA NA KOZATA I SE CELOSNO NEPRIMETLIVI!!!


Vrsime dostava niz cela Makedonija!

Iznajmuvanje na bubicite 390 den.
Prodazba na bubicite 1990 den.

Mob:077 527 117 Dean
Viber 077 527 117


bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanjeГрад:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019

ЦЕНА: 1990 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dean Deanovski
Град:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка