PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR

ЦЕНА: 149 €

PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR


PRODAZBA I MONATAZA NA PROFESIONALNI KAMERI ZA VIDEONADZOR OD RENOMINIRANIOT BREND HIKVIZION!!!

Vrshime prodazba i montaza na sekakov vid na kameri za videonadzor - HD, FULL HD, zichni i bezichni ( WIFI ), IP kameri (1 MP, 2 MP,3 MP,4 MP,5 MP) i site mozete da gi pratite preku vasiot mobilen telefon ili kompjuter bez razlika kade i da se naogate.

Istotaka vrshime i prodazba i montaza na ALARMNI sitemi so direktna dojava na Vasiot mobilen telefon.

Imame najrazlicni paketi i toa pocnuvajki od :
- 2 x HD kameri + 1 x 4 kanalen DVR + 1 x adapter + 4 konektori + 20m kabel = 149evra
- 4 x HD kameri +1 x 4 kanalen DVR + 1 x adapter + 8 konektori + 40m kabel = 249 evra
- 8 x HD kameri + 1 x 8 kanalen DVR + 1 x adapter + 16 konektori + 80m kabel = 399 evra

- 2 x FULL HD kameri + x 4 kanalen DVR + 1 x adapter + 4 konektori + 20m kabel = 189evra
- 4 x FULL HD kameri +1 x 4 kanalen DVR + 1 x adapter + 8 konektori + 40m kabel = 299 evra
- 8 x FULL HD kameri + 1 x 8 kanalen DVR + 1 x adapter + 16 konektori + 80m kabel = 549 evra

VRSHIME I DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA!

Mob 077 731 283 Dean
Viber 077 731 283 Deanкамера , камери , видео надзор , бежична , бежични , снимање , bezichni , bezhichna , bezhicna , bezicni , wifi , ip kameri , video nadzor , kamera , kameri , snimanje , ip kameri , ip kamera , ip camera , wifi , video nadzor , видео надзор , wifi camera , wifi cameri , obezbeduvanje , video nadzor , wifi kameri , videonadzor , baby monitor , babymonitor , bebe , babycam , baby cam , babycamera , baby camera , kamera , kameri , camera , cameriГрад:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019

ЦЕНА: 149 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dean Deanovski
Град:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка