PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET

ЦЕНА: По договор

PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET


PRODAVAM BMW Z3 CABRIO, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCARIJA OD PRV GAZDA. KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA, BEZ NIKAKVI ZABELESKI. IMA M - PAKET NA OPREMA ( EDINSTVENA VO MAKEDONIJA ). NOVI GUMI, SERVIS NAPRAVEN PRED EDEN MESEC, REGISTRIRANA . SAMO SERIOZNI PONUDI. CENA PO DOGOVOR. TEL.077964015 ALEKSANDARОбјавен на:
17.06.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Марка возило:
 Bmw Z3
Година на производство:
 2001
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 270000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 2-3 врати
Коњски сили:
 170 кс
Аудио систем:
 ДВД плеер

Дополнително:

check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Кожни седишта
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Објавен на:
27.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка