Opel Zafira 1.7 CDTi Eco Flex panorama view

ЦЕНА: 4950 €

Opel Zafira 1.7 CDTi Eco Flex panorama view


Колата е редовно сервисирана во Автомакедонија каде може да се провери се во сервисната книшка. Поседува 7 седишта, прекрасен панорамски кров, комплет летни и зимски гуми со бандажи, 2 оригинална клуча. Регистрирана до јануари 2020.Град:
skopje
Телефон:
078263590
Објавен на:
12.03.2019

ЦЕНА: 4950 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Zafira
Година на производство:
 2010
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 125000 km
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 115 кс
Гориво:
 Дизел
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
emil parnadjiski
Град:
skopje
Телефон:
078263590
Објавен на:
12.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка