Opel Vectra C GTS 1.9 cdti 110kw 150ks cosmo

ЦЕНА: 2800 €

Opel Vectra C GTS 1.9 cdti 110kw 150ks cosmo


Prodavam Opel vectra c 1.9 cdti 110kw 150 KS cosmo paket so full oprema i najdobriot 1.9 JTD motor,kolata e vo odlicna sosotojba redovno servisirana i domaksinski vozena kako familijarna kola registrirana do 20.04.2020.od oprema ima
-servo(kozen volan so komandi I podesuvanje )
-avtomatska dvozonska klimatronik
-greaci na sedista predni
-navigacija koja raboti so cd
-board computer
-xenox svetla
-sport dugme
-abs ,esp
-novi zimski gumi staveni januari 2020.
-elektrika na retrovizori
-elektrika na prozori
ima pominato tocno 267000 km,ekstra ekonomicna trosi samo okolu 7 l grad i okolu4,5 do 5l otvoreno.Град:
skopje
Телефон:
071200831
Објавен на:
06.03.2020

ЦЕНА: 2800 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Vectra
Година на производство:
 2004
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 267000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 150 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Aleksandar velkovski
Град:
skopje
Телефон:
071200831
Објавен на:
06.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка