Niva

ЦЕНА: По договор

Niva


Prodavam niva 2000 kvadrati vo Dobrosane do pruga ima pat,pogodna e za Vikendica. 078424021Град:
Kumanovo
Телефон:
078 424-021
Објавен на:
30.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Куманово
Површина:
 2000 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Вода

Контакт

Име:
Jovica Ilievski
Град:
Kumanovo
Телефон:
078 424-021
Објавен на:
30.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка