NAJNOVI BLUETOOTH BUBICI BEZ NIKAKVI KABLI

ЦЕНА: 3990 мкд

NAJNOVI BLUETOOTH BUBICI BEZ NIKAKVI KABLI


PRODAZBA NA NOVI FABRICKI BLUETOOTH BUBICI ZA PREPISUVNJE NA ISPITI . OVIE MESO BOJA BUBICI SE KORISTAT BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI KABLI KAKO OSTANATITE BUBICI ZA PREPISUVNJE, TUKU SAMO PREKU BLUETOTH SE POVRZUVAAT SO VASIOT MOBILEN TELEFON . DOAGAAT VO KOMPLET SO PENKALO ZA PISUVANJE KOE SLUZI KAKO PREDAVATEL ZA BBICITE. TAKA STO RIZIKOT DA BIDETE FATENI GO NEMA. MOZE DA SE KONEKTIRA NA BILO KOJ TELEFON ANDOID, WINDOWS ILI IOS IPHONE.

KOMPLETOT DOAGA SO:

- PENKALO PREDAVATEL
- BLUETOOTH MESO BOJA BUBICA
- 2x BATERII

VRSIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA!

Mob.077 527 117 Dean
Viber 077 527 117
bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanje , bluetooth bubica , bluetooth bubici , wifi bubici , wifi bubica , bezicna bubica , bezicni bubici ,бежични бубици , бежична бубица ,Град:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019

ЦЕНА: 3990 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dean Deanovski
Град:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка