Mercedes c320 4matic 4x4

ЦЕНА: 11500 €

Mercedes c320 4matic 4x4


Se prodava a moze i zamena
Mercedes C320- 4 matic(4x4) avangard v6
-Godina na proizvodstvo 2008
-Ks 276, 3000 kubika
-Km:188 000 realni moze proverka vo bilo koj servis na bilo koja programa ili ovlasten servis.
-Kozen salon
-Navigacija
-Mp3,dvd,video,aux,memory card
- Bluetooth,telefon
-Avtomatik 7g menuvac
-Tiptronik
-S/C opcija
-Coming and Leaving lights
-Parktronic i kamera pri parkiranje
-Greaci na retrovizori stakla
I mnogu druga oprema

Kolata e na Makedonski tabli registrirena 07.06.2021 godina
Servis pred 1500km

Kolata e kako nova zacuvana max moze da se vidi i proba vo sekoe vreme bez nikakva maana ili defekt.Град:
Strumica
Телефон:
078251929
Објавен на:
07.09.2021

ЦЕНА: 11500 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Mercedes-benz C 320
Година на производство:
 2008
Град:
 Струмица
Поминати километри:
 190000 km
Гориво:
 Дизел
Коњски сили:
 276 кс
Врати:
 4-5 врати
Аудио систем:
 ДВД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check 4x4
check Airbag
check Ел. стакла
check Кожни седишта
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
zivko komarov
Град:
Strumica
Телефон:
078251929
Објавен на:
07.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка