Kukja vo krnjevo (stara gradba) ili plac

ЦЕНА: 100000 €

Kukja vo krnjevo (stara gradba) ili plac


Se prodava kukja vo krnjevo(stara gradba) se na se vkupno 170 m2 (cel plac) Cena 100000 evra . cenata ne e fiksnaГрад:
Skopje
Телефон:
+38978234383
Објавен на:
24.04.2017

ЦЕНА: 100000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 170 m2
Број на соби:
 4 соби

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Влатко Здравковски
Град:
Skopje
Телефон:
+38978234383
Објавен на:
24.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка