Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

ЦЕНА: 41000 €

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles


Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непосредна близина до централно градско подрачје. телефони за контакт: 078 404 877, 043 223 978. Цената не е фикснаГрад:
Veles
Телефон:
071 887 425, 078 404 877, 043 223 978
Објавен на:
19.02.2018

ЦЕНА: 41000 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 154 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Krste Petrushevski
Град:
Veles
Телефон:
071 887 425, 078 404 877, 043 223 978
Објавен на:
19.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kuka vo centarot na gradot vednash vseliva

Kuka vo centarot na grad Shtip, Kocho Racin Br. 14, vednash vseliva na atraktivna lokacija.
Vo samata blizina vi stoi na raspolaganje detska gradinka, osnovno i sredno uchilishte, pokraj 'maa...

Цена:По договор


Објавен на: 23.04.2020
Kompletna dezinfekcija i deratizacija na korona C-19

Kompletna dezinfekcija i deratizacija na korona C-19, salmonela, kompletna i trajna bakterioloska i virusna dezinfekcija. na zgradi, vlezovi, stanovi, podrumi, kuki, dvorovi, avtomobili i sekakvi o...

Цена:250 MKD


Објавен на: 03.04.2020
Куќа на два спрата со гаража

Се продава куќа на два ката со гаража

Се продава куќа на два ката, со вкупна површина од 150м2 . Секој кат има по три засебни соби и бања, големи балкони, помошни простории, како и гаража од...

Цена:24.990 EUR


Објавен на: 21.11.2019
Sliki maslo na platno Divna Pesikj

Продавам оригинални, потпишани уметнички дела - слики, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ.
Дивна Пешиќ е современа сликарка, македонска шампионка во стрелање и учесничка на две Олимпијади....

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 25.07.2020
Kufer Tech 48l

Malku koristen so drzac komplet

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 09.10.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка