Kuka vo Butel1

ЦЕНА: 150000 €

Kuka vo Butel1


Se prodava kuka vo Butel 1 so povrsina od 200 m2 stanben prostor i dvorna povrsina od 330m2 so
3 posebni vleza,
3 kujni,
3 kupatila,
Komotno za 3 semejstva...
Se naoga na mirna i atraktivna lokacija. Na 2 minuti od avtobuska , skolo , policija , ambulanta , benzinska , pazarce/trgovski , gradinka ...Град:
Skopje
Телефон:
071318274
Објавен на:
30.04.2017

ЦЕНА: 150000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 200 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Бродски под (патос)

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Snezana Petkova
Град:
Skopje
Телефон:
071318274
Објавен на:
30.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка