Kompletna dezinfekcija i deratizacija na korona C-19

ЦЕНА: 250 мкд

Kompletna dezinfekcija i deratizacija na korona C-19


Kompletna dezinfekcija i deratizacija na korona C-19, salmonela, kompletna i trajna bakterioloska i virusna dezinfekcija. na zgradi, vlezovi, stanovi, podrumi, kuki, dvorovi, avtomobili i sekakvi ostanati objekti.
Cena 250 den od stan a pogolemi objekti cenata e po dogovor.
kontakt 078/699-544 DimitrijaОбјавен на:
03.04.2020

ЦЕНА: 250 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
03.04.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка