KAMION RENAULT MAGNUM AVTOMATIK

ЦЕНА: 10000 €

KAMION RENAULT MAGNUM AVTOMATIK


!!ITNO!! RENAULT MAGNUM AVTOMATIK CENA PO DOGOVOR
MOZE I ZAMENA ZA KOLA SO DOPLATA
Kamionot e vo odlicna sostojba se naoga vo Blagoevgard slobodno moze da se vidi ili proba

2007 godina
Euro5
Volvo motor
1070000km
10.000€ cenata ne e fiksna
072214180Град:
Delcevo
Телефон:
072214180
Објавен на:
05.03.2018

ЦЕНА: 10000 €

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 2007
Град:
 Делчево
Поминати километри:
 1070000 km

Контакт

Име:
Viktor Velkov
Град:
Delcevo
Телефон:
072214180
Објавен на:
05.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка