Izdavam nov trosoben namesten stan vo Kozle Издавам нов трособен стан во Козле

ЦЕНА: 299 €

Izdavam nov trosoben namesten stan vo Kozle Издавам нов трособен стан во Козле


Izdavam chisto nov trosoben namesten stan so dva balkoni vo naselba Kozle,- vo blizina na Germanska ambasada na dve minuti pesh od Detska gradinka Prolet , Ambulanta Kozle, Osnovno uchilishte Vlado Tasevski na 5 minuti od Studentski Dom Goce Delchev i Gimnazijata Nova i na 8 minuti od Skopje City Mall... Stanot poseduva tri sobi: dnevna so kujna, spalna i detska soba, stanot e opromen komplet so nov mebel i komplet novi nekoristteni elektrichni uredi od programata na Beko Elektrolux, Kirby и инвертер клима VIVAX model AERI!

p.s Uslov za izdavanje e dogovor na min 12 meseci i dva naemi odnapred!

tel. za kontakt: 076839267Град:
Козле
Телефон:
076839267
Објавен на:
16.09.2021

ЦЕНА: 299 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 61 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 1 кат
Под:
 Ламинат
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Александар
Град:
Козле
Телефон:
076839267
Објавен на:
16.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка