Instalicija i Formatiranje na Lap top PC komplet

ЦЕНА: 500 мкд

Instalicija i Formatiranje na Lap top PC komplet


Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Instalacija na sekakvi programi po zelba Adobe Microsoft, Corel, Photo,Autocad .itn. Instalacijata e komplet so Office Antivirus i site ostanati propratno programi ili po vasa naracka i zelba.....................................................................................................IT SERVICE “SDM GROUP”Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070379742
Објавен на:
01.02.2022

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
saso
Град:
Skopje
Телефон:
070379742
Објавен на:
22.04.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка