Huawei GT Smartwatch

ЦЕНА: 8500 мкд

Huawei GT Smartwatch


Продавам гланц нов паметен часовник Huawei GT smartwatch со фабричка кутија е, и многу малце е користен. На лик е многу убав за носење како часовник, а и многу е корисен за вежбање. Прати срцева активност 24 часа и се полни на 14 дена.Град:
Skopje
Телефон:
+38970 271 384
Објавен на:
05.11.2019

ЦЕНА: 8500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bojan Arsovski
Град:
Skopje
Телефон:
+38970 271 384
Објавен на:
05.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Masini za cistenje i oprema za odrzuvanje na higiena

Vaslin Dooel e firma koja 20 godini e zastapnik na najkvalitetnata oprema za cistenje vo Makedonija. Kvalitetot i zadovolnite potrosuvaci se nasiot prioritet vo rabotata.

Vo Vaslin Dooel, mozet...

Цена:По договор


Објавен на: 19.06.2019
Haski na prodazba

Se prodavaat preubavi zenski haski

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 04.05.2018
Kolicka i sediste maxi cosi super socuvana

Prodavam super socuvana ( ne e mnogu koristena)maxi cosi sediste za vo kola i kolicka.

Цена:По договор


Објавен на: 26.04.2018
Hitno prodavam klavir

Hitno prodavam star polukoncerten klavir poradi preselba070399309

Цена:2.800 EUR


Објавен на: 24.11.2016
Lorus kal.v657 chronograph

Саатот е нов и неупотребуван, сеуште со заштитна фолија на него. Купен во Германија ...

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 25.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка