Gumi 175/70/R13

ЦЕНА: 6000 мкд

Gumi 175/70/R13


gumite se sava zimski i se samo pet meseci vozeni uste stojat bockiteГрад:
skopje
Телефон:
078325536
Објавен на:
19.12.2016

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ramce efremov
Град:
skopje
Телефон:
078325536
Објавен на:
19.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка