Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG Atest, klima

ЦЕНА: 1800 €

Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG Atest, klima


Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG eo Atest, klima, servo, so 16' Aluminum bandazi registrirana do MajГрад:
Skopje
Телефон:
075444235
Објавен на:
20.08.2021

ЦЕНА: 1800 €

Карактеристики:

Марка возило:
 VW Golf
Година на производство:
 2000
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 300 km
Врати:
 4-5 врати
Гориво:
 Бензин+Плин
Коњски сили:
 55 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Плин
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Koce Jovcevski
Град:
Skopje
Телефон:
075444235
Објавен на:
20.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка