Fiat linea,prv sopstvenik

ЦЕНА: 4200 €

Fiat linea,prv sopstvenik


neuvezuvana,full oprema,metalik boja,komplet novi zimski i letni gumi,voziloto e vo odlicna sostojbaГрад:
Skopje
Телефон:
070384827
Објавен на:
11.11.2019

ЦЕНА: 4200 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Fiat Linea
Година на производство:
 2009
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 70000 km
Гориво:
 Бензин
Коњски сили:
 77 кс
Врати:
 4-5 врати
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Aleksandar sankovski
Град:
Skopje
Телефон:
070384827
Објавен на:
11.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка