Dukjan 140m2 vo centarot na Ohrid - prodazba ili naem

ЦЕНА: 120000 €

Dukjan 140m2 vo centarot na Ohrid - prodazba ili naem


Prodavam 140 m2 deloven prostor-dukjan vo centarot na Ohrid. Prostorot e na prizemje vo zgrada do Home Center, na ul. Dejan Vojvoda, sproti pazarot, blizu do EVN i Ohridska Banka.
Prostorot e so površina 140m2, visina na plafon 5m, golemi stakleni izlozi od tri strani, 2 toaleti, podni keramički plocki... Vseliv e vednaš. Ne e pod hipoteka i slično.
Sopstvenik e fizićko lice.
Kontakt: investnin@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070217763
Објавен на:
01.08.2021

ЦЕНА: 120000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zoran N
Град:
Skopje
Телефон:
070217763
Објавен на:
25.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка