Deloven prostor vo Centar sporti Grcka ambasada

ЦЕНА: 10000 мкд

Deloven prostor vo Centar sporti Grcka ambasada


Deloven prostor koj se naoga vednas sproti grcka ambasada i 7ca.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
+38970337038
Објавен на:
17.07.2021

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 15 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Miodrag
Град:
Skopje
Телефон:
+38970337038
Објавен на:
17.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка