Casovnik za prepisuvanje na ispit

ЦЕНА: 800 мкд

Casovnik za prepisuvanje na ispit


Изнајмувам специјален часовник наменет за препишување на испити.
Текстот го пишувате на компјутер а потоа го внесувате во часовникот.
Часовникот подржува фото,аудио,видео и фм.
Донесен е од странство,бидејќи кај нас го нема.
Часот содржи
Час
Календар
Слики
Датум
Текст
Поставке
Снимање на звукот
Мп3
Видео
Фм
Најважната опција која го има овој часовник е што има итно копче со кое се трансформира во обичен часовник и никогаш професорот не ќе може да ве фати.
http://www.youtube.com/watch?v=P_qoWxuOeDMИме:
Град:
Skopje
Телефон:
071535359
Објавен на:
04.11.2013

ЦЕНА: 800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
sheki kadri
Град:
Skopje
Телефон:
071535359
Објавен на:
04.11.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка