Beauty studio KS Sany vrabotuva personal

ЦЕНА: По договор

Beauty studio KS Sany vrabotuva personal


Potrebni kozmetičarki i frizerki so rabotno iskustvo. Plata po dogovor.Град:
skopje
Телефон:
071655525
Објавен на:
12.10.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
sanela skenderovic
Град:
skopje
Телефон:
071655525
Објавен на:
01.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка