BEKO KLIMA 7KW

ЦЕНА: 14500 мкд

BEKO KLIMA 7KW


PRODAVAM BEKO KLIMA 7KW VO DOBRA SOSTOJBA CENA:14500 + MONTAZA 4200Град:
skopje
Телефон:
072247721
Објавен на:
23.06.2014

ЦЕНА: 14500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
deni pavleski
Град:
skopje
Телефон:
072247721
Објавен на:
23.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка