Apartments Vela - Pestani, Ohrid

ЦЕНА: По договор

Apartments Vela - Pestani, Ohrid


Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na Ohridskoto Ezero od 45m2 so posebna dnevna i spalna + 10m2 terasa.Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna, frizider, kablovska TV, terasa, Wi-Fi, klima, sopstven parking. Rezervacii na tel.+389 78 266 502 +389 76 221 140 +389 46 285 397Град:
Ohrid
Телефон:
078266502/076221140
Објавен на:
13.12.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Branko Bakuleski
Град:
Ohrid
Телефон:
078266502/076221140
Објавен на:
12.07.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка