Alcatel PIXI 4

ЦЕНА: 2000 мкд

Alcatel PIXI 4


Se prodava mobilen telefon ALCATEL PIXI 4 nekoristen,star pola godina. Go dobivate zaedno so zastitno staklo,polnac i originalna maska. Telefonot se naogja vo Strumica, do sakanata lokacija go prakjame preku Brza posta ili Kargo so platena dostava. Cena po dogovor. Tel. za poraka,povik ili Viber: 078/294-861Град:
Strumica
Телефон:
078/294-861
Објавен на:
03.02.2019

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Angela Angela
Град:
Strumica
Телефон:
078/294-861
Објавен на:
03.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка