Albansko zname za na sid

ЦЕНА: 300 мкд

Albansko zname za na sid


132 cm x 80 cm = 3000 Denari
80 cm x 60 cm = 1500 Denari
38 cm x 28 cm =400 Denari
30 cm x 20 cm = 300 Denari

Materijal - Iverica+ Medijapan (Farban) MDF

Pracam po KargoИме:
Град:
Kumanovo
Телефон:
075559058
Објавен на:
16.02.2019

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Audi
Град:
Kumanovo
Телефон:
075559058
Објавен на:
12.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка