Adapter polnac za Laptop - Адаптери полњачи за лаптоп - novi

ЦЕНА: 700 мкд

Adapter polnac za Laptop - Адаптери полњачи за лаптоп - novi


Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE SE UNIVERZALNI,
Ima za HP, Dell, Toshiba, Asus, SONY, Samsung, Acer i mnogu drugi

Adapterite se novi

Za poveke informacii kontaktirajte me telefonski

-15V 5A
- 18,5V, 3,5A 65 Wati -
- 18,5 Vi 3,42 Amperi -
- 19V, 1,58A (mini laptop) -
- 19V 2,1A - so tenok djek-
- 19V 3A - tenok djek -
- 19 Volti 3,16 A -
- 19 Volti 3,95 A -
- 19 Volti, 3,42 A-
- 19V, 4,74A 90wati -
- 19,5 Vi 3,34 - 65Wati za DELL
- 19,5Volti 4,62 A- 90Wati za DELL
- 19,5V 4,74A -
- 19,5V 3A
- 19,5V 2,05A
- 20V 3,25A -
- 20V 4,5A -
- 12 v 3A za mal laptop

-----------------
Isporaka i po kargo lcno na raka niz cela MK so Vaša doplata 150 den

-- polnac adapter laptop kabel адаптер полнач за лаптоп --Име:
Град:
Skopje, nas Aerodrom
Телефон:
076525123
Објавен на:
10.09.2020

ЦЕНА: 700 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje, nas Aerodrom
Телефон:
076525123
Објавен на:
30.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка