помошник кувар

ЦЕНА: По договор

помошник кувар


Дом за стари лица Феникс има потреба од помошник кувар, со или без работно искуство. заинтересираните кандидати за испратат кратка биографија на fenikspremium@yahoo.comГрад:
Скопје
Телефон:
078382591
Објавен на:
20.10.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Феникс Премиум
Град:
Скопје
Телефон:
078382591
Објавен на:
20.10.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка