Трафика (киоск) во центар

ЦЕНА: 5800 €

Трафика (киоск) во центар


Продавам трафика (киоск) во Центар до Билна аптека. Објектот се наоѓа на фреквентна локација и нуди можност за добра заработка.Град:
Скопје
Телефон:
070/598-300
Објавен на:
12.08.2018

ЦЕНА: 5800 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 / m2
Под:
 Бродски под (патос)

Контакт

Име:
Верица
Град:
Скопје
Телефон:
070/598-300
Објавен на:
12.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка