Се продава FIat Punto

ЦЕНА: 1500 €

Се продава FIat Punto


nova lamela
novi gumi -letni /zimski
registrirano do juni 2022god
info na 070387460Име:
Телефон:
071374771
Објавен на:
24.09.2021

ЦЕНА: 1500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Maja
Телефон:
071374771
Објавен на:
24.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка