Се продава шума со површина од 12 декари (12 000 м2)

ЦЕНА: 4 €

Се продава шума со површина од 12 декари (12 000 м2)


Се продава шума со површина од 12 декари (12 000 м2) во атарот на селото Чифлик - општина Демир капија. Шумата има огревно дрво од околу 300 кубика, а низ неа тече реката Дошница. Погодно е за изградба на рибник или викендица.Град:
Демир Капија
Телефон:
075 421 552
Објавен на:
30.05.2018

ЦЕНА: 4 €

Карактеристики:

Град:
 Неготино
Површина:
 12000 m2

Дополнително:

check Чиста документација
check Вода

Контакт

Име:
Гордана Деловска
Град:
Демир Капија
Телефон:
075 421 552
Објавен на:
30.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка