Се продава куќа

ЦЕНА: По договор

Се продава куќа


Се продава куќа на 3 спрата во близина на поранешна ветеринарна станица.Цена по договор.Град:
Stip
Телефон:
078730070
Објавен на:
20.05.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Штип
Квадратура:
 230 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Паркет

Контакт

Име:
Julijana Taskova
Град:
Stip
Телефон:
078730070
Објавен на:
18.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка