Се продава деловен простор кај Нова Железничка

ЦЕНА: По договор

Се продава деловен простор кај Нова Железничка


Итно се продава деловен простор(канцеларија)/дуќан во општина Аеродром кај нова Железничка со површина од 21м2 вклучувајќи тоалет од 2м2 и помошна просторија од 4м2.
Цена по договорГрад:
Скопје
Телефон:
076/434-780
Објавен на:
11.02.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 26 m2
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
Маја Плотникова
Град:
Скопје
Телефон:
076/434-780
Објавен на:
11.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка