Се продава Барака

ЦЕНА: 70000 €

Се продава Барака


Се продава барака во населба Лисиче. Нејзината квадратура е 67м2 и има дворно место од 181м2 и гаража од 14м2. Бараката е реновирана, има нов кров од лим изолација, ПВЦ прозори. Има 2 спални соби, кујна-дневна, ходник и голема бања. Имотен Лист бр. 2717 Катастарска Општина:Кисела Вода 2 Можност за нова градба П+1+Пк - во основа 140м2Град:
Skopje
Телефон:
071228779
Објавен на:
03.03.2017

ЦЕНА: 70000 €

Карактеристики:

Квадратура:
 67 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
Violeta Gjorgjevska
Град:
Skopje
Телефон:
071228779
Објавен на:
03.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка