Се продаваат 2 плаца + Карабина во Нерези, со одличен поглед кон Скопје.

ЦЕНА: 160000 €

Се продаваат 2 плаца + Карабина во Нерези, со одличен поглед кон Скопје.


Се продаваат 2 плаца + Карабина во Нерези, со одличен поглед кон Скопје.
Плац 1 - 1347м2
Плац 2 - 1087м2
Плац 1+2 - 2434м2

Слободно можете да го посетите плацот за да го разгледате. Доколку сте заинтересирани, јавете се на 070350007.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070280007
Објавен на:
14.10.2018

ЦЕНА: 160000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 2434 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација

Контакт

Име:
Todor V
Град:
Skopje
Телефон:
070280007
Објавен на:
14.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка