Се изнајмува комплетно наместен двособен стан

ЦЕНА: 12000 мкд

Се изнајмува комплетно наместен двособен стан


Се изнајмува комплетно наместен двособен стан спремен за вселување веднаш. Станот е со уреден внатрешен ентериер со максимално искорситен простор за складирање. Има дневна соба,клима уред, засебна модерна кујна со повеќе елементи и трпезариска маса,спална соба со простор за складирање, купатило со машина за перење и просторна тераса со тивко опкружување и поглед на Водно.Се наоѓа на убава локација во близина на Skopje City Mall.Град:
Skopje
Телефон:
076440864
Објавен на:
28.01.2021

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 40 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 5 - 10 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Славко
Град:
Skopje
Телефон:
076440864
Објавен на:
28.01.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка