Се изнајмува деловен простор во Центар

ЦЕНА: 200 €

Се изнајмува деловен простор во Центар


Се изнајмува деловен простор во Центар, 26 m2 на влезот на ОУ "Јохан Хајнрих Песталоци".Град:
Skopje
Телефон:
077840958
Објавен на:
12.06.2020

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 26 m2

Контакт

Име:
Snezana Stojkovska
Град:
Skopje
Телефон:
077840958
Објавен на:
12.06.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка